^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Vážení zákazníci,

ve spolupráci s naším partnerem SledovaniTV Vám přinášíme od 1.6.2018 do 15.7.2018 balíček HBO + HBO GO za 1, Kč (platí pro první nákup balíčku)

 

banner HBOza1 CZ

Vážení zákazníci,

s radostí Vám oznamujeme, že je nyní možné sledovat IPTV v rámci celé Evropské unie a to díky novému nařízení Evropské unie o přeshraniční přenositelnosti on-line služeb poskytujících obsah v rámci vnitřního trhu! 

Chybí Vám na zahraniční dovolené oblíbené pořady, seriály nebo nahrávky? Vezměte si svoji IPTV s sebou! Stačí mít aktivovaný balíček NP+ a je to!

 

SledovaniZeZahranici

Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení:

S platností od 22.2.2017 dochází ke změně kontaktního telefonu! Od tohoto dne prosím používejte výhradně čísla 721 627 541, 739 011 982 nebo 602 721 140. Důvodem změny je zprovoznění SMS brány, pomocí níž budeme schopni informovat zákazníky o případných neplánovaných výpadcích internetu formou SMS zprávy.

Jelikož již nyní byl stávající kontaktní telefon pouze přesměrováván na telefony administrátorů, bude toto číslo použito na novou SMS bránu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že SMS brána je dalším krokem ke zkvalitnění našich služeb

 

Tým Lentus Trading

Ve spolupráci s kanálem Filmbox je tento kanám dostupný od 13.4. do 29.4.2018 volně ve všech TV balíčcích.

FilmBox banner 1200x628px v01CZ

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vám na závěr roku poděkovali za Vaši dosavadní přízeň. Díky ní jsme mohli i v letošním roce rozvíjet a vylepšovat naše služby pro Vás.

Vánoce jsou krásné svátky, kdy lidé věří na pohádky a když si člověk něco přeje, pak se to i často děje... a tak si dovolujeme nadělit Vám malou nabídku programů na IPTV na 14.dní zdarma.   AMC advertising2

Mnoho splněných přání pod stromečkem, klid a pohodu i v novém roce přeje tým Lentus Trading