^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení:

S platností od 22.2.2017 dochází ke změně kontaktního telefonu! Od tohoto dne prosím používejte výhradně čísla 721 627 541, 739 011 982 nebo 602 721 140. Důvodem změny je zprovoznění SMS brány, pomocí níž budeme schopni informovat zákazníky o případných neplánovaných výpadcích internetu formou SMS zprávy.

Jelikož již nyní byl stávající kontaktní telefon pouze přesměrováván na telefony administrátorů, bude toto číslo použito na novou SMS bránu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že SMS brána je dalším krokem ke zkvalitnění našich služeb

 

Tým Lentus Trading

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vám na závěr roku poděkovali za Vaši dosavadní přízeň. Díky ní jsme mohli i v letošním roce rozvíjet a vylepšovat naše služby pro Vás.

Vánoce jsou krásné svátky, kdy lidé věří na pohádky a když si člověk něco přeje, pak se to i často děje... a tak si dovolujeme nadělit Vám malou nabídku programů na IPTV na 14.dní zdarma.   AMC advertising2

Mnoho splněných přání pod stromečkem, klid a pohodu i v novém roce přeje tým Lentus Trading

Oznamujeme spuštění WiFi free u infocentra ve Šťáhlavech - mapa umístění zde. WiFi je dostupná bezplatně široké veřejnosti. Provozováno v rámci mikroregionu Radyně.

 

Tým Lentus Trading

Ve sportovní hale ve Šťáhlavech spuštěn po ukončení testovacího provozu další volně přístupný wifi bod. Tento bod je určen hlavně pro uživatele celého sportovního areálu.

 

Tým Lentus Trading

 

Připojujete se zdarma k internetu prostřednictvím hotspotu

 

 Stanet_free_infocentrum  

 

provozovaným firmou 

 

 

Lentus Trading, s.r.o. 

 

 

Tento projekt je provozován v rámci mikroregionu Radyně.

Umístění Hotspotu zde: Náves Republiky 54, Šťáhlavy, 33203