^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Dva měsíce zdarma

Podmínky bonusové akce Dva měsíce zdarma:

Akce je určena pro všechny stávající zákazníky Lentus Trading, s.r.o. Pro uznání bonusu jsou stanovena následující pravida:

  1. Nový zákazník uvede v Žádosti o připojení v kolonce "jiné" číslo smlouvy (popř.jméno a adresu) stávajícího zákazníka Lentus Trading, s.r.o, na jehož doporučení připojení proběhne.
  2. Na adrese nového zákazníka nebyl v posledních třech měsících registrován jiný uživatel připojený do sítě Stanet.
  3. Nový zákazník po připojení odevzdá (mailem nebo osobně) podepsanou Smlouvu o poskytování telekomunikačních služeb firmy Lentus Trading, s.r.o.
  4. Žadatel  odešle Žádost o uznání bonusu s uvedením čísla svojí smlouvy a čísla smlouvy nového zákazníka prostřednictvím webového formuláře - link zde.
  5. Bonus je po splnění všech výše uvedených podmínek platný od 1. dne následujícího měsíce.
  6. O uznání bonusu a přerušení měsíčních plateb bude žadatel informován e-mailem. V případě, že žadatel využívá ročního předplatného, bude mu bonusová částka odeslána na jeho účet uvedený v informačím systému.
  7. Sleva se přiznává v max.výši 300,- Kč/měsíc (základní tarif) a nevztahuje se na rozšiřující služby a balíčky IPTV.

Akce platí od 1.1.2016 do odvolání. Firma Lentus Trading, s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu podmínek akce.

 

 

IPTV v HD rozlišení zdarma!

Pro zákazníky s předplatným na rok dopředu jsme připravili bonus ve formě aktivace IPTV v HD rozlišení po celou dobu předplatného zdarma! Tato služba je nyní aktivována všem zákazníkům s předplatným na rok 2016, novým předplatitelům bude služba aktivována ihned po zaplacení předplatného.

Ostatní zákazníci si mohou službu objednat za 49,- Kč/měsíc.