^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

 

Alarmy Jablotron jsou konstruovány jako drátové, bezdrátové nebo hybridní systémy. Tím je zajištěna šetrná instalace v každém objektu. 

 

Jablotron 100 

zcela nový alarm s revolučním systémem snadného ovládání. Flexibilní a kompletní řešení zabezpečení pro jakýkoliv objekt. Více čtěte zde.

OASIS

Prověřený bezdrátový alarm vhodný pro zabezpečení menších a středních objektů typu byty, domy, chaty, chalupy, obchody a kanceláře. Více čtěte zde.

AZOR

Bezdrátový GSM minialarm s intuitivním ovládáním, který profesionálně ochrání malé objekty jako například byty, chaty, garáže a obchody. Více čtěte zde.

GSM kamera

Bezdrátová GSM kamera s rychlou a snadnou instalací, určená pro zabezpečení a videomonitoring menších a středních objektů a míst, jako jsou skládky a lesy. Více čtěte zde.

 

Druhy ochran pomocí alarmu:

  • Perimetrická ochrana - ochrana pozemku, okolí objektů - detekuje pachatele již při vstupu na váš pozemek, přičemž detektory jsou schopné rozeznat člověka např. od vašeho psa nebo kočky.
  • Plášťová ochrana - ochrana vstupních otvorů (oken, dveří, garážových vrat apod.) - detekuje pachatele ihned při pokusu o vloupání do objektu.
  • Prostorová ochrana - ochrana vnitřních prostor objektů - detekuje pachatele ve vnitřních prostorech objektu, je schopná monitorovat jeho pohyb po objektu a pořizovat snímky hlídaných prostor.
  • Environmentální ochrana - požární, záplavová ochrana - hlídá únik vody, plynu, vznik požáru...
  • Předmětová ochrana - ochrana chránící např.nějaký velmi cenný předmět.

Všechny druhy ochran je možné kombinovat. Častá je například kombinace plášťové a prostorové ochrany, kdy v nepřítomnosti jsou aktivovány obě ochrany, ale v noci v době přítomnosti se automaticky aktivuje plášťová ochrana.