^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Lentus Trading, s.r.o. je provozovatelem bezdrátové sítě Stanet ve Šťáhlavech a Šťáhlavicích. Síť je vybudována na bezdrátové technologii 5 GHz/an a 10 GHz/n a je stále modernizována a rozšiřována. Samozřejmostí jsou standardní síťové služby, internetová televize a servis. V roce 2014 byl pro všechny naše zákazníky spuštěn nový zákaznický portál a informační systém, kde najdete mimo jiné veškeré informace o svém účtu, platbách a využití služeb.

 

Mapa pokrytí

Přihlášení k zákaznickému portálu

Objednat televizi

Spustit televizi

 

Časté otázky a odpovědi:

 

  • Jaká je cena připojení? Je připojení datově omezeno?

Cena připojení je 300,- Kč/měsíc, pro nové zákazníky navíc první dva měsíce zdarma. Připojení není datově omezeno - FUP.

  • Kolik mě bude stát instalace přijímacího zařízení?

Istalace přijímače vč.kabeláže a montáže stojí 1.500,- Kč, v případě instalace přijímače navíc s bezdrátovým routerem pro domácí WiFi pak 2.200,- Kč. Také nabízíme možnost pronájmu nebo zapůjčení přijímacího zařízení.

  • Jak získám možnost využívat službu internetové televize?

Využívat tuto službu může každý náš zákazník připojený do sítě Stanet.

  • Proč se musím stát zákazníkem Lentus Trading, s.r.o., když využívám síť Stanet jako člen sdružení?

Protože licenci na poskytování IPTV vlastní Lentus Trading, nikoliv sdružení. Lentus Trading za každého zákazníka využívajícího IPTV odvádí ČTÚ autorizační poplatky a musí vést evidenci těchto zákazníků.

  • Jaký je vztah Lentus Trading a sdružení Stanet?

Lentus Trading existuje vedle sdružení Stanet již od roku 2009, kdy provedl investici potřebnou na vybudování moderní vysokorychlostní bezdrátové sítě a nahrazení tehdejšího zastaralého a nedostačujícího zařízení Stanetu. Tuto modernizovanou síť nadále rozšiřuje a stará se o celkový provoz a přísun dostatečné konektivity, která od roku 2009 vzrostla ze 40 MBit/s na současných 300 MBit/s. V přípravě je další navýšení konektivity na 500 Mbit/s a s tím spojená nabídka rychlejšího připojení uživatelů.

  • Jaká je současná rychlost připojení?

Současná rychlost připojení pro zákazníky je reálně až 20 Mbit/s. Během letošního roku plánujeme zavedení dalších tarifů s vyšší rychlostí připojení. Celková konektivita je zajištěna pomocí licencovaného spoje s 24/7 dohledem a činí 300 Mbit/s full duplex. V realizaci je přechod napojení na optiku s rychlostí 500 Mbit/s a dalším navyšováním dle potřeby zákazníků.

  • Jsem chatař, mohu využívat připojení k internetu pouze v sezoně?

               Ano, umožňujeme využití sezonního připojení pro chataře s variabilní délkou připojení a účtování.